Intelektuální pobavení

Už vás nebaví pouze virtuální zábava a rádi byste si vyzkoušeli něco zajímavého, co se odehrává v reálném světě. Tak to není žádný velký problém.

Intelektuální pobavení

Ještě před deseti lety existovalo spousta her, které lidé hráli spolu venku, ale dnes, kdy má skoro každý počítač, laptop, herní konzoli nebo moderní mobilní telefon, většina lidí vsází raději na virtuální zábavu. Ta samozřejmě rovněž není apriori špatná, ale to neznamená, že je možné u ní sedět neustále od rána do večera. Žel, jedná se v mnoha ohledech o závislost, a tak lidé tráví čím dál tím více času uzavřeni ve svých virtuálních světech. A nejedná se pouze o mladou, ale i o střední generaci.

Otazníky

V případě, že tomuto stereotypu chcete uniknout, je tedy jedna super možnost, která by mohla zajmout nejen vás osobně, ale rovněž i vaše přátele, respektive rodinné příslušníky. Jedná se o escape game Pardubice. V tomto případě však nečekejte žádnou třeskutou zábavu, ale spíše pomalé odkrývání tajemna, což je taky fajn.

Ve hře budete hlavně luštit všemožné hádanky a rébusy, což může leckoho doradit. Nebojte se ale, že by se jednalo o extrémně těžkou záležitost. Všechny hádanky jsou dělány tak, aby byly nakonec vyřešeny, a to i když je zde přítomen docela vražedný časový limit, po jehož uplynutí jste prohráli. Nic vás to ale nebude samozřejmě stát, snad jen zklamání. Na druhou stranu alespoň budete mít touhu zkusit hru znovu a tentokrát vyhrát. Na tom, jestli se vám to povede či nikoliv, nestojí pouze váš výkon, ale i výkon vašich parťáků. Jedná se totiž o hru, která je určena pro více jedinců.

Rubikova kostka

Hrát může takřka kdokoliv

Pokud si myslíte, že k tomuto druhu zábavy se vám nepodaří sehnat dostatečné množství lidí, buďto se stýkáte se špatnými jedinci, nebo nejste dostatečně přesvědčiví. Ať tak či onak, v případě, že nebudete mít koho sehnat, můžete případné kandidáty nalákat na hraní třeba prostřednictvím oficiálních stránek, kde je vše docela dobře, a hlavně poutavě vysvětleno. Navíc váš výběr může být docela široký, jelikož je tento druh zábavy určen prakticky všem generacím.