Skvělá zábava

V současnosti, kdy se velká část hlavně mladých lidí baví primárně u počítačů, případně herních konzolí, je dost složité donutit je k pohybu. I když stále existuje celá řada jedinců, kteří místo dřepění doma nebo u monitorů běhají či se věnují jiným volno časovým fyzickým aktivitám, pořád jich je poměrně málo. A přitom je možné obě skupiny spojit. Laser games totiž nabízí nejen třeskutou zábavu pro milovníky počítačových her, ale také povyražení pro lidi, kteří dávají přednost sportování.
laserové světlo

Různé druhy dobrodružství

Velikým pozitivem Laser games je, že si můžete vybrat z mnoha typů her. Základem je takzvaný deatchmatch, tedy všichni proti všem. Kdo zůstane v aréně jako poslední nezasažený, ten vyhrává. Existují zde však i jiné typy her, které se svou hratelností od deatchmatche odlišují. Je možné zde založit tým, který bude soupeřit s jiným týmem nebo bude likvidovat zombíky. Možností je ovšem daleko více, a ne všechny jsou pro každého vhodné. Důležité je, že možnost výběru je skutečně velká, takže si na své může přijít v podstatě každý, kdo má zájem se do hry zapojit.
Pro všechny skupiny
Pokud si myslíte, že jste na takové hraní už dost staří, nenechte se mýlit, Laser games jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Princip je velice podobný obdobně oblíbenému paintballu, ovšem s tím rozdílem, že v tomto případě se nestřílí kuličkami naplněnými barvivem, ale pouze lasery. Ty samozřejmě nemají stejnou účinnost jako je to často vidět v mnoha sci-fi filmech, ale jsou zcela neškodné.
zelené paprsky
Zásahy zde rozhodně nebolí ani nebarví. Bohužel nemůžete hrát kdykoliv se vám zlíbí, ale je nutné se nejprve objednat, a to buďto telefonicky, prostřednictvím emailu nebo standardně můžete přijít objednávku vyřídit osobně. Laser games jsou často dlouhé týdny dopředu vyprodané, takže je potřeba mít trpělivost, případně se domluvit termín, který není příliš obsazovaný. Obvykle se jedná o odpolední a večerní hodiny během pracovního týdne.