Jak na unikátní dárek?

V letním ročním období je koná nejvíce oslav , ať už narozenin, výročí, svatby, a podobně. Je to ideální příležitost na venkovní party, slunce tomu všemu dodá tu pravou atmosféru, zkrátka k létu oslavy patří.

Lámete si hlavu s dárkem? Je tolik možností, ale vlastně žádný Vám nepřijde dost dobrý, plus je těžké být každý rok originální a přijít s něčím lepším než rok předtím. Pokud jste zrovna v obdobné situaci, mám pro Vás pár tipů na unikátní dárky, s kterými před ostatními zazáříte!

garden party

Letenky

K létu neodmyslitelně patří i cestování, a proto se letenky skvěle hodí. Letenky už nejsou věcí, kterou si mohou dovolit jen vyvolení a bohatí. Existuje spoustu serverů na internetu, kde se dají sehnat letenky za pár stovek! Stačí tomu věnovat čas a hledat, a to především u nízkonákladových společností, kde letenku koupíte opravdu za 500 Kč. A koho by dovolená nepotěšila?

Výrobky s vlastním potiskem

Asi vůbec nejoriginálnější dárek, který můžete někomu dát. Možností je zase skoro nekonečno. Máte zachycenou nějakou společnou vzpomínku na fotce? Co takhle ji zvěčnit na tričko? Máte společný oblíbený motivační citát? Proč ho nemít na hrnku s ranní kávou? Máte kamarádku, která je nadšenec do módy? Nechte ji vyrobit plátěnou tašku s vlastním potiskem! Motiv můžete vymyslet opravdu jakýkoliv, fantazii se meze nekladou, a Vy nejlépe víte, co má Váš blízký rád. Tašky jsou navíc dostupné v mnoha barvách a vyrobeny ze 100% bavlny.

plátěná taška

Adrenalinový zážitek

Tento dárek asi není úplně pro každého, ale nadšenci do zážitků ho jistě ocení. Může to být například seskok padákem, bungee jumping, nebo třeba let balónem. Takovýchto sportů a zážitků je spoustu, od těch lehčích, které můžete věnovat i těm bojácnějším jedincům, sice jim ze začátku způsobíte větší šok, ale pak si to určitě užijí, až po ty extrémní, které nadchnou všechny dobrodruhy!