Telefonní kontakt, který nikdo nepřehlédne

Chcete být něčím zajímaví?

Chcete vyčnívat z davu?

Chcete těžit z toho, že jste výjimeční?

V tom případě musíte mít zlaté telefonní číslo! S takovým výjimečným telefonním kontaktem vás nikdo nepřehlédne, uvidíte. Navíc se jedná o zajímavý způsob, jak své peníze zhodnotit.

mlada zena

Co jsou zlatá čísla?

Zlatá čísla jsou výjimečné telefonické kontakty. Jedná se o kombinace znaků, které jsou jedinečné, a něčím specifické. Může to být třeba opakováním některých symbolů, jejich vzestupným či sestupným pořadím, návazností na předvolbu, dvojicemi, a tak dále. Jakmile takovou kombinaci uvidíte, okamžitě ji poznáte. A nejen to – zapíše se vám do paměti, takže vždy, když ji budete potřebovat, budete ji mít po ruce – na to se můžete spolehnout!

mobilni telefo

Zákazníci budou mít váš kontakt vždy po ruce

A také se na to mohou spolehnout i vaši zákazníci – a právě to je důležité!

Taková specifická kombinace vám dokonce může pomoci zvýšit tržby, a je jedno, zda nabízíte zboží, anebo služby. Jakmile se vaši zákazníci budou rozhodovat, kam zavolají, zvolí si takový kontakt, který nosí v paměti. A pravděpodobnost, že sáhnou po vašem telefonu, bude ještě vyšší, když půjde o nabídku, kde je kvalita i cena srovnatelná s jinými.

Například pokud nabízíte rozvoz jídla, pizzy, servisní služby, a podobné věci, kdy jsou jednotlivé nabídky srovnatelné, může hrát dobře zapamatovatelný kontakt velkou roli. A vy jeho memorování můžete podpořit například tím, že ho spojíte s jednoduchým popěvkem anebo říkankou – takovou, kterou už z hlavy nikdo nedostane.

Oproti klasické reklamě mají zlatá čísla jednu velkou výhodu – jejich pořizovací cena sice rovněž není zanedbatelná, ovšem platí, že jde o investici, která se vám zhodnotí. Specifických kombinací je na trhu omezené množství a žádné další už vznikat nebudou. A když je něčeho málo, tak cena takového zboží stoupá.