Změna s pomocí designéra

Každý člověk má jiný vkus, a především jiné požadavky. Často jsou ale takové, že je zapotřebí pomoci zkušeného odborníka, protože pro laika je celé provedení zkrátka náročné nebo nemá takové možnosti, co se týká například výroby nábytku na míru. Interiérový designér praha https://bydesign.cz/ je pro realizaci rekonstrukce nebo prvotního vytvoření interiéru v novostavbě skvělou volbou.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a zpracovávanou vizualizaci vytváříme na základě vašeho přání a požadavků. Práce probíhá přímo s prostorem, který se u vás nachází a samozřejmě také s takovým vybavením, které si v interiéru přejete mít. Pokud chcete od vizualizace přesnou představu toho, jak bude pokoj reálně vypadat, určitě nebudete zklamaní – přesná představa je důležitá především proto, že pokud byste chtěli cokoliv změnit, uděláme to okamžitě, ať už se jedná o barvy, tvary nebo provedení jednotlivých úprav nebo kusů nábytku.

Perfektní obývací pokoj

Návrhem to ale samozřejmě nekončí. Podle projektu se vše vytvoří a vyrobí, a nejlepší je, že s ničím nemáte starosti. Máme ověřené dodavatele, které si sami nasměrujeme a poptáme u nich vše potřebné. Všichni jsou precizní a spolupracujeme s nimi dlouhou dobu, takže můžeme ručit za výsledek. Pokud stále váháte, můžete nahlédnout jak do našich návrhů, tak přímo do realizovaných projektů, které jsou nafoceny do posledního detailu.

realizace dětského pokoje

Věnujeme se všem oblastem bydlení, takže pro vás rádi zrealizujeme změnu obývacího pokoje, kuchyně, dětského pokoje, ložnice, ale pozornost můžeme zaměřit i na chodbu, šatnu či exteriéry. Nemusí se jednat jen o zimní zahrady, ale umíme proměnit k nepoznání i terasy, balkony a zpracujeme třeba i návrh fasády domu.

Pokud byste chtěli nějakou perličku, můžeme se pustit například do domácího wellness, nebo posilovny, a to jak v prostoru domu, tak samozřejmě v komerčních prostorech.