Osram Cool Blue Intense H7 – nadstandard za dobrou cenu

Autožárovky Osram mají na trhu výjimečné postavení. Velmi dobře se prodávají a přispívají k tomu i uživatelská pozitivní hodnocení.
Uživatelské recenze – budete-li kupovat motorový olej a zvolíte-li správnou specifikaci, kterou doporučuje výrobce vozidla, v zásadě neuděláte chybu, pokud sáhnete po nějakém neznačkovém výrobku. Kvalita olejů je dána parametry, které musí splňovat, jinak by nemohly být uvedeny na trh. To však neplatí o autožárovkách, tam se kvalita výrobků může výrazně lišit a nakupovat neznačkové žárovky se nemusí vyplácet. Vyplatí se vsadit na osvědčené značky, což také potvrzují uživatelské recenze na nákupních serverech. Výrobce Osram patří ke světové špičce ve svém oboru a za parametry svých produktů si stojí, máte zde víceméně jistotu, že dostojí svým slibům, a pokud narazíte na vadný kus, což je spíše výjimečné, nebudete mít potíže s reklamací.večerní jízda v zasněženém terénu
Nízká cena – ceny autožárovek Osram jsou i u nadstandardních typů natolik nízké, že nemá význam příliš riskovat a nakupovat neznačkové a neověřené výrobky.
Nadstandardní parametry – běžné žárovky do předních světlometů vyzařují teplý odstín a mohou po delší době strávené za volantem způsobovat únavu a přivodit mikrospánek. Osram Cool Blue Intense H7 Lightpark vydává světlo chladnější, o teplotě chromatičnosti 4200 K, která odpovídá na stupnici světelného spektra neutrální bílé. Řidiči také ocení vyšší hodnotu kontrastu, lépe rozpoznají vzdálené předměty v jízdním pruhu a pohybující se vozidla, cyklisty a chodce u pravé krajnice.velmi hustý večerní městský provoz
Noční jízdy – nadstandardní autožárovky uvítají především řidiči, kteří častěji cestují po západu slunce. Pro denní svícení jsou také vhodné, ale v průběhu dne nevyniknou jejich mimořádné vlastnosti. Především v noci je takto osvětlený vůz na silnici lépe vidět a z větší vzdálenosti, což přispívá i k větší bezpečnosti v provozu na silnicích.