Solární zahradní sprcha

Osvěžení kdekoliv na zahradě. Těmito slovy se vyznačují solární sprchy venkovního typu. Jedná se o speciálně upravené produkty, které se instalují přímo venku na naší zahradě, nebo třeba také u bazénu a jsou vhodnou pomůckou pro milovníky koupání i letního krátkého osvěžení.

venkovní sprcha

  1. Můžete je využít libovolným způsobem. Například u bazénu, když se osprchujete před vstupem do bazénu. Díky tomu zamezíte vniku nečistot do vody. Hygienické a navíc praktické, protože z pohledu chemie do bazénu rozhodně ušetříte. Do vody by se totiž neměly dostávat žádné nečistoty a to ani prach ani například zbytky opalovacích nebo jiných krémů z naší pokožky, nečistoty na chodidlech, když přejdeme po trávě nebo venku po chodníčku a tak dále.
  2. Tento vynález má však spoustu užitečných vlastností a proto jej nemusíte používat jenom v případě bazénů, ale vhodný je i pro jakékoliv jiné osvěžení v létě na zahradě. Pustíte si z něj teplou i studenou vodu, podle vaší potřeby.

vodní sprcha

Slunce a voda

Tyto dva komponenty k sobě rozhodně patří. Zejména v případě, když umíme velice chytře využít veškerou teplou energii ze slunečního záření.
Sluneční záření má opravdu silnou energii. Díky tomu může nahřívat tělo sprchy až na neuvěřitelných 60°C. Proto je zde také regulovatelná páčka, tou si přizpůsobíte teplotu vody tak, jak si přejete, jak vám to bude vyhovovat. Instaluje se na světlé a slunné místo. Nejlépe tam, kde po celý den svítí sluníčko, abyste neustále měli dostatek teplé vody. Sluneční záření umí divy a v tomto případě nám bude zcela zdarma ohřívat vodu, během krásných letních dní, kterou můžete využít k čemukoliv. K osvěžení, k opláchnutí před vstupem do bazénu nebo po okoupání, při výstupu, či jen tak na běžné zahradě. Ideální na dovádění s dětmi.
K provozu tohoto produktu nepotřebujete žádnou jinou přípojku tepelné či jiné energii. Potřebujete pouze přípojku k rozvodu vody.