Udržitelná moda je cool

Módní průmysl hýbe světem a je jen na nás jaký vztah si k němu vypracujeme. Pojďme se trochu ponořit do tajů módního průmyslu a řekneme si pár pravidel. 

Móda patří mezi každodenní záležitost. Oblékáme se na doma, do práce, na zahradu, na svatbu do divadla, prostě při každé příležitosti. Prostě je to součást našich životů. Jsou lidé, kteří modu milují a věnují se i v profesním životě. Oblékají se vytříbeně. Poté jsou lidí, kteří modu moc neřeší a vezmou si na sebe cokoliv, aniž by to k sobě ladilo. Nikdy bychom se neměli nikomu smát ať už má na sobě jakýkoliv divný model. Protože je to vyjádření jeho identity. 

 

moda

Udržitelná móda, co to je

V poslední době se velmi do popředí dostal pojem udržitelná móda. Jedná se o módu, která nezatěžuje životní prostředí. Při výrobě nejsou použité látky, které přírodu zatěžují anebo se jedná o recyklovatelné oděvy. Pokud se bojíte, že se jedná o nějaké podřadné kousky, tak jste na velkém omylu. Jedná se o velmi moderní a krásné kousky, které nosí i různé celebrity. 

Kde koupit udržitelnou módu

Pokud rádi chodíte po obchodech a buticích určitě se nebojte zeptat, zda nějaké kousky ve své nabídce mají jako udržitelnou módu. Většinou takové kousky jsou i označené například GOECO, Naturaly a podobným označením. Více se s udržitelnou módou setkáte na online e-shopech. Zde se nemusíte obávat složitého vyhledávání. Tyto kousky mají svou kategorií. A pokud nechcete procházet všechny své oblíbené e-shopy stačí do online vyhledávače zadat udržitelná móda a e-shopy vám sami vyskočí. 

nákup

Cena udržitelné mody

Určitě si kladete otázku, kolik taková móda stojí. Nemusíte se obávat. Cena se pohybuje v cenových hladinách jako klasická móda. Tedy je dostupná pro všechny, kdo mají o takovou modu zájem. Proto pokud chcete alespoň trochu pomoci přírodě nakupujte udržitelnou módu.